Menemen Koltuk Döşeme

Ev ve iş yerlerinde görmekten sıkıldığınız eski model koltuklarınız varsa yeni bir tasarıma ihtiyaç duyuyor olmalısınız. Çok sevdiğiniz koltuk takımınız var ama yıpranmış olabilir bunun tek çözümü atmak değil üzülmeyin. Koltuklarınızın içersinde bulunan süngerlerin yapısında bozulmalar olabilir koltuğunuz ilk günkü aldığınız gibi hoş durmayabilir.
Koltuk döşeme ile yıpranan eskiyen koltuklarınızı atmadan yep yeni bir tasarım konfor ve rahatlık elde edebilirsiniz. Yeni almayı düşündüğünüz koltuklar ne kadar sağlam, konforlu ve rahat olabilir test etmeden de bilmezsiniz. Bu durumda bazen koltuk döşeme en mantıklı seçim olacaktır.

Koltuklarınızın yüzü mü eskidi ?
Koltuk kaplama hizmetimiz sayesinde istediğiniz modeli seçerek yıpranan ve eskiyen koltuk yüzleri 1. kalite kumaş malzemelerimiz ile yep yeni olacak.


Koltuk Tamiri, Koltuk Yüzü Değişimi, Koltuk Kapmala, Koltuk Döşeme, Koltuk Kumaş Değişimi, Koltuk Boyama ve Cila gibi bir çok hizmeti siz değerli müşterilerimize İzmir, Menemen, Foça, Aliağa, Karşıyaka, Bornova, Çiğli, Konak lokasyonlarında hizmet vermekteyiz.

Menemen Koltuk Döşeme ve Kaplama

Sizlere;
Uygun fiyat
1.Kalite Malzeme
Uzun yıllardır süre gelen profesyonel işçilik
Kısa süre içerisnde teslimat sunmaktayız.

Tüm bu hizmetler için firmamizla iletişime geçerek kısa süre destek alabilrsiniz.